Tarihçe

2007 yılında Eğitimciler tarafından İSTANBUL’da kurulan Ekin Sürücü Kursu yaptığı yeniliklerle sektöründe öncü konuma gelerek lider bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sektöründeki birçok firmanın birebir taklit ettiği bir kurum haline gelen Ekin Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığının denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Her yıl düzenli olarak yapılan çeşitli etkinlikler ile topluma bilinçli bir sürücü olma konusunda destek vermektedir.

Ekin Sürücü Kursu olarak Ulaşımı en kolay kurs konumundayız. Toplu ulaşım araçlarının geçiş yolu üzerindeyiz. Kursiyerlerimiz tek bir vasıtayla rahatlıkla kursumuza ulaşabilmektedirler. Metroya 5 dk otobüs durağına 1 dk mesafedeyiz.

yol tarifi için tıklayınız.

20‘şer kişilik klimalı sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır. Teorik ders sınıfları teknolojinin gerektirdiği tüm araç ve gereçlerle donatılmıştır. Trafik İlkyardım motor derslerini içeren animasyon destekli dersler sayesinde sınav başarısını %95 kadar yükseltmiştir.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Ekin Sürücü Kursları adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Sizleri çok önemsiyoruz.

Trafik kazalarında yılda yüzlerce insanımız hayatını kaybediyor. Binlerce insanımız sakat kalıyor. Bu sorumluluğu bilerek çalışıyoruz. Karşılıklı sevgi ve saygının trafik psikolojisinde çok önemli bir etken olduğunu düşünüyoruz.

Her zaman her yerde Eğitim diyoruz.

* Öğrenmeniz gereken her türlü bilgi, değişiklik; tarihler gibi konuları size kısa mesaj atarak veya arayarak bildiriyor böylece aksamaların önüne geçiyoruz. Sizi devamlı takip ediyoruz.

× Whatsapp