Neden Ekin Sürücü Kursu

Similatör destekli direksiyon eğitimi :Gerçek trafik ortamında tehlikelerden, heyecandan ve stresten uzak güvenli sürüş deneyimi kazanmanızı sağlıyoruz.

Animasyon destekli eğitimler : Trafik, motor ve ilk yardım derslerini içeren animasyon program sayesinde sınav başarısı %95 kadar yükseltmiştir.

Üniversite eğitimli uzman eğiticiler tarafından dersler 2008-2009 yılında Sancaktepe’de en başarılı kurum ödülü

Kaliteli eğitimden taviz vermiyoruz.

Günlük düşünmüyoruz.

Bankalarla işiniz olmuyor. Bankalara yatırmanız gereken sınav harçlarını kursumuz sizin adınıza yatırıyor ve sizi banka banka dolaştırmıyoruz.

Sağlık raporu alırken anlaşmalı polikliniğimize giderek sıra beklemeden muayene oluyorsunuz. Evraklarınızı biz sizin yerinize gidip onaylatıp alıyoruz.

Sınavlardan en başarılı kurs EKİN SÜRÜCÜ kursudur. Yazılı ve Direksiyon Sınavlarında derse gelen öğrencilerimizin başarı ortalaması %95 dir.

Son model Hyundai İ20 ve otomatik vitesli marka araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bilimsel anlamda Özel Direksiyon eğitimini sadece biz veriyoruz.

Sizleri daha çok önemsiyoruz.

Sürücü adayını sadece ücret almak için kayıt yapmıyoruz, tüm kuralları sözleşme haline getiriyoruz. Konuşulanları yazılı hale getiriyor, başlangıçtan sonuna kadar ne yapılacaksa aynısını yapıyoruz.

Sizleri çok önemsiyoruz.Trafik kazalarında yılda yüzlerce insanımız hayatını kaybediyor. Binlerce insanımız sakat kalıyor. Bu sorumluluğu bilerek çalışıyoruz.

Trafiğin yaşamımızın her alanında olduğuna inanıyoruz.

Ehliyet almanın çözüm olmadığını, aldıktan sonra kurallara uygun kullanılmasını doğru buluyoruz. Tüm sürücülerin ve yayaların günlük yaşamında bilmesi gereken trafik kurallarını bilmesini istiyoruz ve bu konuda bizden yardım talep etmelerini bekliyoruz.

Okul eğitiminde çocuklarımızın Trafik ve Çevre Bilgisi eğitimlerini almalarını Türkiye’nin geleceği için önemsiyoruz.

Trafikte bayanlara saygılı olunmasını istiyoruz.

Karşılıklı sevgi ve saygının trafik psikolojisinde çok önemli bir etken olduğunu düşünüyoruz.Hayallerdeki Türkiye’nin olması için eğitimi bir numaralı sorun olarak görüyoruz

Her zaman her yerde Eğitim diyoruz.

Neden EKİN Sürücü Kursu sorusunun cevabını kurumumuza gelerek yaşamanızı bekliyoruz.

Öğrenmeniz gereken her türlü bilgi, değişiklik; tarihler gibi konuları size kısa mesaj atarak veya arayarak bildiriyor böylece aksamaların önüne geçiyoruz. Sizi devamlı takip ediyoruz.

Ulaşımı en kolay kurs konumundayız. Sarıgazi de Garanti Bankası ve Vakıfbank’ın hemen yanındayız. Toplu ulaşım araçlarının geçiş yolu üzerindeyiz. . Kursiyerlerimiz tek bir vasıtayla rahatlıkla kursumuza ulaşabilmektedirler. Metroya 5 dk otobüs durağına 1dk mesafedeyiz

× Whatsapp